HOŞ GELDİM :)

Güneşli bir kış günü güneş batmak üzereyken, hayatımda yepyeni bir sayfa açmak için, çok sıkı takipçisi olduğum Mutfak Sırları ailesinin bir üyesi olmaya karar verdim. Kendime bir şeyler katarken, bu aileye de taze bir kan olacağımı düşünüyorum. 

Mutfak huzur bulduğum, eğlendiğim ve bütün yorgunluğumu attığım bir alan.

En yoğun günlerin sonunda eve dönerken hayalini kurduğum tek şey mutfağa girip kendim için özel bir şeyler hazırlamak :)

Yemek yapmak, malzemeleri birleştirip bir sonuca varmak, sunum hazırlamak son derece keyif aldığım şeyler. Sınırsız öğrenme ve yenilik sunan mutfak maceralarımı herkesle paylaşmak benim için çok eğlenceli bir deneyim olacak.

Haydi hep birlikte keyifli sofralar hazırlayalım :)

Yayınlayan

Nazlı

1992 Çengelköy doğumluyum. Kalabalık bir ailede büyüdüm. Kışın içerde yazın bahçede kalabalık sofralar hazırlayan canım annem, en büyük ilham kaynağım. Annemin yemek yapışlarını, sofra hazırlayışlarını izleyerek büyüdüm. Onun özenerek hazırladığı sofraların herkesçe beğenildiğini görmek çok güzeldi. Mutfakta bir şeyler yapmama izin verildiği yaştan beri kendimce tarifler üretiyorum. Amatörce ürettiğim tariflerimi profesyonel alana taşımak adına çeşitli workshoplara katıldım. Üniversite yıllarımda Beşiktaş' ta meşhur bir pastahanenin imalat bölümünde part- time çalışarak mutfak deneyimimi geliştirdim. Usta yardımcısı olarak hala devam ettiğim işimi çok severek icra ediyorum. Yerli ve yabancı yabancı yemek bloglarını takip ederek etkilendiğim denenmiş tarifleri burada sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum :)

One thought on “HOŞ GELDİM :)”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.